Електронен дневник

Електронният дневник, използван от ОУ „Христо Ботев“ – с. Брестовица е достъпен на адрес НЕИСПУО: https://oidc.mon.bg/interaction/vYFTZxRtZSWg5W-WAgCuF2.

Вход в електронния дневник:

За родители: след създадена регистрация на родител в НЕИСПУО, която се създава чрез имейла на ученика от типа: ivan.ivanov@edu.mon.bg

акаунт от администратора и/ или служебния акаунт

за учители и служители чрез имейла от типа: ivan.ivanov@edu.mon.bg и лична парола.

"Ръководство за регистрация в електронния дневник"

Походи, ексурзии, зелено училище

ЕКСКУРЗИЯ ПО СЛУЧАЙ ПАТРОННИЯ ПРАЗНИК НА ОУ „ ХРСТО БОТЕВ“ С.БРЕСТОВИЦА

На 02.06.2017 г. по случай патронния празник на училището, учениците от начален и прогимназиален етап посетиха къщата музей на Иван Вазов в гр.Сопот, Девическия метох в гр.Сопот, къщата музей на Васил Левски в гр.Карлово и в гр.Калофер къщата музей на Христо Ботев.

Присъстваха на тържеството посветено на Ботев и падналите за свободата на България в гр.Калофер.

Запознаха се с живота и творчеството на поета и революционер.

Разгледаха изложбата направена от старинни земеделски инструменти в центъра на града.