Електронен дневник

Електронният дневник, използван от ОУ „Христо Ботев“ – с. Брестовица е достъпен на адрес НЕИСПУО: https://oidc.mon.bg/interaction/vYFTZxRtZSWg5W-WAgCuF2.

Вход в електронния дневник:

За родители: след създадена регистрация на родител в НЕИСПУО, която се създава чрез имейла на ученика от типа: ivan.ivanov@edu.mon.bg

акаунт от администратора и/ или служебния акаунт

за учители и служители чрез имейла от типа: ivan.ivanov@edu.mon.bg и лична парола.

"Ръководство за регистрация в електронния дневник"

Ръководство

Ваня Крайчева - Директор

Завършила е ПУ „П.Хилендарски“ гр. Пловдив, специалност „ Начална училищна педагогика“.   Магистър е по специалност „ Педагогика- езиково-литературно обучение“ в начален етап на Основоното образование.

Има 19 години педагогически стаж, три, от които като ръководител на училище.

Интересува се от новостите в образованието и има опит в реализирането на множество проекти по Национални и Оперативни програми.

Любовта към хората и стремежът към по- интересното, красивото и доброто са водещите приоритети в работата й.